News

Nový účes :)

22. srpna 2012 v 17:18 | Lisbeth
Paris má nový účes- je promelírovaná na blond a zřejmě si nechává dorůst ofinku :) Co myslíte, sluší jí to? A s ofinou x bez ofiny? :)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Šikana Paris ve škole a na internetu

10. července 2012 v 11:26 | Lisbeth
Půvabná dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona (✝50) Paris (14) byla hostem v talk show známé americké moderátorky Oprah Winfrey, která se snažila zjistit více informací ze soukromí mladé dívky. Kromě toho, že Paris přiznala, že jí otec stále velmi chybí, také prozradila, že je obětí šikany.

"Snaží se mě šikanovat, ale někdy jim to nevyjde. Snaží se mě dostat slovy, ale to mě moc netrápí. Mnoho lidí mě nemá rádo, ale já nevím proč. Ve škole jsou děti, které mě pomlouvají za zády a myslí si, že je neslyším. Mnohokrát mi to prozradí moji kamarádi," řekla modrooká Paris, která dodala, že zažila i kyberšikanu. Jak se ale zdá, dcera Michaela Jacksona je silnou osobností a nenechá se snadno rozhodit.

Paris také mluvila o svém dětství a prozradila, že se Michael snažil, aby ona a její bratři měli co nejvíc zábavy, protože jemu v dětství chyběla. "Řekl nám, že když byl mladší, neměl opravdové dětství. Většinu svého času trávil ve studiu, zatímco ostatní děti si hrály. Chtěl, abychom měli to, co on nezažil," dodala Paris.

Super.cz
____________________________________________________________________________
Osobně doufám, že si z toho vážně nic nedělá, podle fotek je spokojená a má své
kamarády ;) No a závistivci se bohužel najdou všude...

Happy Birthday

3. dubna 2012 v 16:29 | Parry
Paris dnes 3. dubna slaví své 14 narozeniny :))) Chtěla bych jí popřát hodně úspěchů v její kariéře a tak i v osobním životě.

Paris odmítá tvrzení TMZ ohledně alba 'Michael'

11. března 2012 v 10:40 | Parry
Po vydání alba "Michael" vznikly rozepře mezi fanoušky, protože v některých písničkách byl Michaelův hlas elektronicky upraven, takže se spíš podobal hlasu zpěváka Jasona Malachiho. Někteří tvrdili, že Michael v těchto diskutabilních písničkách vůbec nezpívá, jiní zase tvrdili že všechny písničky nazpíval sám Michael. Korunku této aféře nasadil americký bulvární internetový plátek, TMZ který tvrdil, že Michaelova dcera Paris potvrdila, že v albu "Michael" opravdu zpívá Jason Malachi. Tato informace ovšem nebyla pravdivá, proto si to taky Paris nenechala líbit a vyjádřija se k celé situaci:
"Lidé by měli vědet, že se nikdy TMZ nedá věřit když jde o mou rodinu. "Hold My Hand" opravdu nazpíval můj táta. Bulvár nás nechce vidět pohromadě jako rodinu, chtějí, aby jsme se neustále hádali, kvůli jejich falešným tvrzením", prohlásila Paris. zdroj

Ellen Degeneres Show-15 Dec.

14. prosince 2011 v 15:59 | Parry
Bože naštvali mě fakt, nejdřív psali na netu, že to bude 8.12 a pak zas 14.12 , ale nakonec to má být až zítra 15.prosince.. aspoň už máme ukázku ;)

Photoshoot (People Magazine)

12. prosince 2011 v 19:29 | Parry
zdravím=) na net unikla zatím jedna fotka z shootu pro People magazine..doufám, že brzy dostaneme další foto..

New photoshoot (?)

11. prosince 2011 v 18:00 | Parry
Zdravím =) v časopise People se objevil článek s Jacksonovými a taky s novou fotkou, doufám, že se budeme mít brzy více shootu =)

Interview with Ellen Degeneres

3. prosince 2011 v 19:59 | Parry
Je to tak. Paris bude hostem v show Ellen Degeneres a to už 8. prosince..bude hovořit o jejím životě a taky o její první roly ve filmu! Těšíím se už teď =D

New twitter!

24. listopadu 2011 v 16:29 | Parry
Paris si změnila přezdívku na twitteru a to na své pravé jméno :)
před několika hodinami Paris sdílela jedno video..tak zasmála sem se že.. :DD

Je vinen! konečně...

17. listopadu 2011 v 16:39 | Parry
...už od roku 2009 sme na toto čekali a přece jenom se dočkali..=)pro mě skvělá zpráva,konečně ten bastard bude sedět...
Porota dospěla k verdiktu a shledala Conrada Murraye vinným z neúmyslného zabití Michaela Jacksona. Murray byl v poutech odveden do vězení, kde bude čekat na rozsudek soudce, který se dozví 29.11.


Dcery slavných hvězd rostou do krásy. Která z nich je nejhezčí?

16. srpna 2011 v 10:19 | Parry
webová stránka Super.cz opět píše o Paris a nejen o ní...více - http://www.super.cz/3981-dcery-slavnych-hvezd-rostou-do-krasy-ktera-z-nich-je-nejhezci.html
Paris Jackson se narodila 3. dubna 1998 popovému králi Michaelu Jacksonovi (✝50) a Debbie Rowe. Je neobyčejně krásnou dívkou. Její pronikavě modré oči dokonale kontrastují s tmavými vlasy. Paris po smrti Michaela Jacksona žije se svými bratry Princem Michaelem a Princem Michaelem II. u babičky Katherine a dědečka Josepha. Je vůdčí osobností a mezi ní a jejími bratry je silné sourozenecké pouto. Je známá tím, že nesnáší paparazzi.

Děti Michaela Jacksona podpořily dobrou věc. Předaly jeho kresby dětské nemocnici

13. srpna 2011 v 16:05 | Parry
Děti zesnulého Michaela Jacksona, jeho sestra La Toya (55) a matka Katherine (81), se staly patrony dobré věci. Odevzdaly totiž kresby Krále popu dětské nemocnici v Los Angeles.
Obrázky byly součástí sbírky rodinného přítele Bretta-Livingstonea Stronga, u kterého se nápad s darováním kreseb zrodil. "Když se na ně podíváte, udělají vám radost. Jsou výstřední, jsou magické, vyzařují radost a pokoj," řekla při slavnostním předávání La Toya.
Ačkoliv byly zpěvákovy kresby opravdu povedené, více než ty, zaujala všechny přítomné Paris, která roste do krásy. Zpěvákův nejmladší potomek Prince Michael II. se tvářil poněkud znuděně. Prince Michael naštěstí kvůli slavnostnímu předávání odložil svůj iPod a působil velmi dospěle.

Dcera Jacksona Paris se opět předvedla..

1. července 2011 v 17:59 | Parry
Dcera zesnulého Krále popu Michaela Jacksona Paris (13) opět předvedla svou nenávist vůči fotografům. Když za dveřmi hereckého studia, kam chodí se svými bratry, zahlédla paparazzi, utahovala si z nich svými nevybíravými gesty.
Paris, Prince Michael (14) a Prince Michael II. (9) jsou sourozenci jak se patří. Když mladá slečna zavelí, kluci ji poslouchají. Ve chvíli, kdy Paris nevhodně laškovala s novináři, zavolala na oba bratry a všichni tři vyběhli ze studia k přistavenému autu, aby mohli fotografové pořídit co nejméně snímků.
Půvabná Paris je vůdčí osobností. Stejně jako Prince Michael je dcerou Debbie Rowe, dermatologické asistentky, se kterou se Michael (✝50) oženil v roce 1996 v Austrálii. Po třech letech se ale rozvedli
zdroj: super.cz

Oficiální Twitter Paris

19. června 2011 v 11:39 | Parry
Jelikož tu byl dotaz zda Paris má Twitter účet, tak tedy k tomu něco povím ;)
Paris už delší dobu navštěvuje Twitter, její osobní fotky pocházejí právě z tohoto účtu ZDE =) ale ani Já a nikdo jiný nemůže zaručit že je to pravé ;)

PPB se kamarádí s Willow a Jadenem

23. května 2011 v 16:59 | Parry

Potomci zesnulého Michaela Jacksona (✝50) se kamarádí s dětmi známého herce Willa Smithe. Jak je vidět, velice jim to prospívá. Nejvíce pozornosti na sebe strhla krásná Paris Jackson.


Třináctiletá rebelka Paris je ryze vůdčí typ. V partě, kde jsou převážně kluci, se umí dokonale prosadit a zaujímá postavení komika. Je vidět, že vyrůstá se dvěma bratry, od kterých nebojácnou povahu zřejmě přebrala.
Popový král vždy úzkostlivě tajil tváře svých tří dětí Prince Michaela, Paris a Prince Michaela II. Jeho potomci tak nevycházeli na ulici bez zakrytých obličejů. Teď je naštěstí vše jinak. Je hezké vidět, že jsou děti Michaela Jacksona konečně zapojeny do běžných dětských aktivit a nejsou pod neustálou kontrolou.
Na druhou stranu potomky herce Willa Smithe zná téměř každý. Dcera Willow si s Willem zahrála ve filmu Já, legenda a prosadila se také jako zpěvačka. Hitem Whip My Hair ohromila Ameriku. Syn Jaden si zase zahrál ve filmu Karate Kid.
Běžnou školní docházku Willow ani Jaden nedodržují. Obyčejné dětství se už vzdálilo do nedohledna. Tak si oba dětské klany užívají alespoň trochu volna, ve kterém se mohou oddávat hrám a neřešit dospělácké povinnosti.
 
 

Reklama