Červenec 2012

Twitter fotka

25. července 2012 v 20:53 | Lisbeth |  Personal
Paris má novou profilovku na Twitteru a má úžasné tričko s MJ :) Btw. zdá se mi to, nebo má nový pokojíček? :) Teda ono to může být vyfocené z jiného úhlu, nebo to vůbec nemusí být její pokoj, ale zdá se mi to jiné prostředí, než když se dotí jidne :D :)


Personal Photo # 102

24. července 2012 v 16:09 | Lis |  Personal

Paris s pejskem :) Mimochodem mobil se siluetou Paříže... je stylová :D

Katherine je v pořádku

24. července 2012 v 16:04 Family
Odkaz
Michaelova matka Katherine Jackson je naštěstí v pořádku.

Zmizení babičky Paris Katherine

23. července 2012 v 15:41 | Lis |  Family
Velké obavy o osud Katherine Jackson, matky zesnulého popového krále vyvolala šokující zpráva o jejím zmizení.
Její synovec Trent policistům v Los Angeles nahlásil, že se příbuzným nepodařilo s 82letou hlavou rozvětveného klanu spojit asi týden. Informovala o tom televize CCN.

Šikana Paris ve škole a na internetu

10. července 2012 v 11:26 | Lisbeth |  News
Půvabná dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona (✝50) Paris (14) byla hostem v talk show známé americké moderátorky Oprah Winfrey, která se snažila zjistit více informací ze soukromí mladé dívky. Kromě toho, že Paris přiznala, že jí otec stále velmi chybí, také prozradila, že je obětí šikany.

"Snaží se mě šikanovat, ale někdy jim to nevyjde. Snaží se mě dostat slovy, ale to mě moc netrápí. Mnoho lidí mě nemá rádo, ale já nevím proč. Ve škole jsou děti, které mě pomlouvají za zády a myslí si, že je neslyším. Mnohokrát mi to prozradí moji kamarádi," řekla modrooká Paris, která dodala, že zažila i kyberšikanu. Jak se ale zdá, dcera Michaela Jacksona je silnou osobností a nenechá se snadno rozhodit.

Paris také mluvila o svém dětství a prozradila, že se Michael snažil, aby ona a její bratři měli co nejvíc zábavy, protože jemu v dětství chyběla. "Řekl nám, že když byl mladší, neměl opravdové dětství. Většinu svého času trávil ve studiu, zatímco ostatní děti si hrály. Chtěl, abychom měli to, co on nezažil," dodala Paris.

Super.cz
____________________________________________________________________________
Osobně doufám, že si z toho vážně nic nedělá, podle fotek je spokojená a má své
kamarády ;) No a závistivci se bohužel najdou všude...

Personal Photos # 101

10. července 2012 v 10:45 | Lisbeth |  Personal

Neustále se objevují nějaké nové fotky... Je to neuvěřitelné, co z malé ustrašené holčičky za pár let vyrostlo za sebevědomou mladou slečnu :)